Sumak SBRT 50/2-P Parçalayıcı Bıçaklı Foseptik Dalgıç Pompası

Sumak SBRT 50/2-P Parçalayıcı Bıçaklı Foseptik Dalgıç Pompası

Sumak Dalgıç Pompalar İle Alakalı Bilgi Almak ve Sipariş Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

TAŞLAMA BIÇAKLI SEPTİK POMPALAR

(SBRM serisi) DÖKÜM gövdeli, Monofazik elektrikli, BIÇAK, pano gerektirmeyen, montajı kolay, otomatik, SEPTIC dalgıç pompalardır. (SBRT Serisi) DÖKÜM gövdeli, trifaze elektrikli, BLADE, SEPTIC dalgıç pompalar. Bu tip septik pompalar öğütücü bıçaklı olup 50 Hz ve 60 Hz frekanslarında üretilmektedir.

Öğütücü bıçaklı bu tip septik pompa, yapısındaki bıçak sayesinde sudaki lifli ve çok katı olmayan partikülleri ayırarak maksimum 45 m yüksekliğe kadar tahliye yapabilmekte ve paslanmaz çelik gövdesi sayesinde, yerleşim alanları ve arıtma tesislerinin sanayi, pansiyon, inşaat sektörü ve kanalizasyon sistemlerinde rahatlıkla kullanılır.

Sumak SBRT 50/2-P Parçalayıcı Bıçaklı Foseptik Dalgıç Pompa Teknik Özellikleri

Sumak Dalgıç Pompa

Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi. Sumak Pompa, Türkiye’nin lider su pompası üreticilerinden biridir. 0,50 – 30 HP motor gücü aralığında üretilen dalgıç pompaların tamamı TSE belgelidir.

Santrifüj Pompalar drenaj delikleri, inşaat kazıları, az kirli suyun tahliyesi, septik delikler, sudaki lifli ve katı olmayan partiküllerin tahliyesi, su basması, kanalizasyon suyunun düşük seviyeden tahliyesi, hijyenik sıvıların aktarılması, gıda sanayi, arıtma sistemi, süs havuzları, endüstriyel tip akvaryumlar, temiz su sağlanması, küçük hidrofor sistemleri, bazı sıvıların karıştırılarak aktarılması, çamurlu suların boşaltılması ve benzeri pazarlar. Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.