Sumak SDF 10 Drenaj Dalgıç Pompası

Sumak SDF 10 Drenaj Dalgıç Pompası

Sumak Dalgıç Pompalar İle Alakalı Bilgi Almak ve Sipariş Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

0,33 HP – 30 HP arası drenaj pompa grubu üretmekteyiz.
Durgun su deşarjlarında kullanılmak üzere asansör kuyularında su tahliyesi derin sularda kanallarda hafif tasarım avantajı madenlerde ve ayrıca pratik uygulamalarda bodrum durgun sularında kullanılabilir ve ayrıca başlayacak 3 HP ve 4 HP yakında seri üretimde.
Şamandıralı şalterli eşevatör şaftlarına boşaltılan durgun sular için özel hafif tasarımlı drenaj pompası avantajı ile elevatör şamandıralı ve septik şamandıralı şalter kumanda panolu trifaze modellerde yer almaktadır ayrıca inşaat kazı alanlarındaki durgun suları döküm gövde ile boşaltan drenaj pompaları havaya karşı dirençlidir Efektlerin tamamı fabrikamızda %100 yerli olarak üretilmektedir.

Sumak Dalgıç Pompa

Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi. Sumak Pompa, Türkiye’nin lider su pompası üreticilerinden biridir. 0,50 – 30 HP motor gücü aralığında üretilen dalgıç pompaların tamamı TSE belgelidir.

Santrifüj Pompalar drenaj delikleri, inşaat kazıları, az kirli suyun tahliyesi, septik delikler, sudaki lifli ve katı olmayan partiküllerin tahliyesi, su basması, kanalizasyon suyunun düşük seviyeden tahliyesi, hijyenik sıvıların aktarılması, gıda sanayi, arıtma sistemi, süs havuzları, endüstriyel tip akvaryumlar, temiz su sağlanması, küçük hidrofor sistemleri, bazı sıvıların karıştırılarak aktarılması, çamurlu suların boşaltılması ve benzeri pazarlar. Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.