Sumak SDTK 200/6 Ağır Hizmet Foseptik Dalgıç Pompası

Sumak SDTK 200/6 Ağır Hizmet Foseptik Dalgıç Pompası

Sumak Dalgıç Pompalar İle Alakalı Bilgi Almak ve Sipariş Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

AĞIR HİZMET SEPTİK POMPALAR

Döküm gövdeli, trifaze, 1450 rpm septik dalgıç pompalar. 50 Hz ve 60 Hz frekanslarında üretilmektedir. Fabriquant de pompe dalgıç fosse septik Turquie.

Bu tip pompalar 1450 devir/dakikadan dolayı ağır septiklerde kullanıma uygundur ve maksimum 35 m yüksekliğe kadar kanal, çukur, su drenajı ve sel sularında, 50 mm’yi geçmeyen katı ve lifli partiküller içeren kanalizasyon sularında, arıtma tesisleri ve endüstriyel tesisler. Türkiye septik dalgıç pompa üreticisi.

Sumak SDTK 200/6 Ağır Hizmet Foseptik Dalgıç PompaTeknik Özellikleri

Sumak Dalgıç Pompa

Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi. Sumak Pompa, Türkiye’nin lider su pompası üreticilerinden biridir. 0,50 – 30 HP motor gücü aralığında üretilen dalgıç pompaların tamamı TSE belgelidir.

Santrifüj Pompalar drenaj delikleri, inşaat kazıları, az kirli suyun tahliyesi, septik delikler, sudaki lifli ve katı olmayan partiküllerin tahliyesi, su basması, kanalizasyon suyunun düşük seviyeden tahliyesi, hijyenik sıvıların aktarılması, gıda sanayi, arıtma sistemi, süs havuzları, endüstriyel tip akvaryumlar, temiz su sağlanması, küçük hidrofor sistemleri, bazı sıvıların karıştırılarak aktarılması, çamurlu suların boşaltılması ve benzeri pazarlar. Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.