Sumak SDTK 75/4 Atık Su Dalgıç Pompası

Sumak SDTK 75/4 Atık Su Dalgıç Pompası

Sumak Dalgıç Pompalar İle Alakalı Bilgi Almak ve Sipariş Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Döküm gövdeli septik pompalar, üç fazlı, fosseptik dalgıç pompalar. Bu tip septik pompalar 50 Hz ve 60 Hz frekanslarında üretilmektedir.

Maksimum 35 m yüksekliğe kadar kanal ve çukurlarda, su birikintileri, yağmur ve sel sularının drenajı, yüksek debili süs havuzları, konutlar ve endüstriyel tesislerde kullanılan bu tip fosseptik pompalar; 30 mm’yi geçmeyen katı ve lifli partiküller içeren kanalizasyon suları.

Sumak SDTK 75/4 Atık Su Dalgıç Pompa Teknik Özellikleri

Sumak Dalgıç Pompa

Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi. Sumak Pompa, Türkiye’nin lider su pompası üreticilerinden biridir. 0,50 – 30 HP motor gücü aralığında üretilen dalgıç pompaların tamamı TSE belgelidir.

Santrifüj Pompalar drenaj delikleri, inşaat kazıları, az kirli suyun tahliyesi, septik delikler, sudaki lifli ve katı olmayan partiküllerin tahliyesi, su basması, kanalizasyon suyunun düşük seviyeden tahliyesi, hijyenik sıvıların aktarılması, gıda sanayi, arıtma sistemi, süs havuzları, endüstriyel tip akvaryumlar, temiz su sağlanması, küçük hidrofor sistemleri, bazı sıvıların karıştırılarak aktarılması, çamurlu suların boşaltılması ve benzeri pazarlar. Türkiye Dalgıç Pompa Üreticisi.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.