Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
DURU TEKNİK TESİSAT – Mekanik Tesisat Malzemesinde Çözüm Ortağınız

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimi, İlk gün ki heyecan ile yeni firmamızda sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.
Türkiye deki en seçkin markaların bayilikleri ile Isıtma ve Soğutma tesisatındaki geniş ürün yelpazemiz, Müşterilerimizin teknik malzeme ihtiyacı ve aynı zamanda , Malzeme konusunda teknik bilgi ihtiyacını karşılamaya devam ediyoruz.

Gerekli sektörel tecrübeye sahip kadromuz, Her müşteri İlk müşteri düşüncesi ile Yüzlerce marka, Binlerce çeşit ve On binlerce kalem ürün ile Temel Tesisatınızdan, Peyzaj Tesisatına kadar çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktayız.

Çözüm Ortağınız
  • Gerekli sektörel tecrübeye sahip kadromuz, Her müşteri İlk müşteri düşüncesi ile Yüzlerce marka, Binlerce çeşit ve On binlerce kalem ürün ile Temel Tesisatınızdan, Peyzaj Tesisatına kadar çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktayız.
Nasıl Çalışıyoruz
Malzeme Tedariği Nasıl Sağlanıyor ?

Müşterimizin sipariş ettiği ürünlerin kapasitesine göre değişmektedir. Proje bazlı tek kalem ürünleri fabrikadan direk sevk yapmaktayız. Fakat karma tesisat malzemelerini kendi depomuzdan gönderimini sağlamaktayız.

Ürün Teslimatı – Nakliyesi

Ankara içi büyük bir problem yoksa aynı gün ürünlerinizi kapınıza kadar teslim etmekteyiz. Şehir dışı sevkiyatlarımızı ise belirtilen süre zarfında anlaşma durumuna göre parsiyel veya tek nakliye araçları ile sevk etmekteyiz.

DURU Teknik & Tesisat

Müşterilerimiz İle Aynı Yolun Yolcusu Olmaya Devam…