Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimizle karşılaşmış olduğumuz bazı sorulara burada cevap bulunduracağız.

Ürün Garanti Süreleri

Verdiğimiz ürünlerde garanti süresi genelde 2 yıldır. Fakat üründen ürüne değişiklik göstermekle beraber , ilgili ürünün servisi ile bakım anlaşması yapıldığı taktirde bu süre dahada uzayabilir.

Cihazlarda Devreye Alma

Özel ürünler hariç , verdiğimiz tüm elektronik ürünlerde ilk çalıştırma ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Faturasız Ürün Alımı

En küçük bedelli üründen , En büyük bedelli ürün dahil olmak üzere faturasız ürün çıkışı kesinlikle yoktur. Bu konuda müşterilerimizin anlayışına sığınıyoruz.

Arızalı Ürün Çıktı Ne Yapacağım ?

Ürün yeni alınmış bir ürün ise bire bir değişimini yapmaktayız. Garanti süresi bitmemiş eski bir ürün ise fabrikaya gönderip sonuçlanmasını beklemekteyiz.

Nakliye Bilgilendirmesi

Malzeme boyutuna göre Ankara merkezi içindeki tüm nakliyeleriniz ücretsiz bir şekilde tarafınıza iletilebilmektedir. Şehir dışı nakliyelerde ise sözleşme durumuna göre parsiyel veya tüm araçlar ile sevkiyat sağlanmaktadır. Gönderilen tüm ürünler sigortalı bir şekilde sevkedilmektedir.

Ödeme Şekli

Müşterimizin çalışma kapasitesine göre ve finans sorgumuzun olumlu sonuçlar vermesi dahilinde açık hesap veya önden çek alarak çalışabilmekteyiz. Finans birimimizin onay vermediği durumlarda ise ödemeyi önden almak durumundayız.