2″ Körtapalı Yangın Vanası

16.07.2020
130

Yangın Vanası

Yangın Vanaları binaların iç kısmına yerleştirilen vanalardır. Bu vanalar üretilirken dişli olmasına çok dikkat edilmektedir. Gövdesi pirinç üretimden oluşmaktadır. Rekor bölümü alüminyumdan meydana getirilmektedir.  Bu vanalar olası yangın durumlarında binada bulunan katlardan itfaiyelerin kısa süre içerisinde su almalarını sağlamaktadır. Gelen itfaiye ekipleri dış kısmını yangın hattına bağlamaktadır. Firmamız rekorlu yangın vanası üretimini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sizde yangın vanası fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek istiyorsanız bizimle en yakın süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Birçok çeşit yangın vanası bulunmaktadır. Bu vanalar kişilerin isteğine göre yapılmaktadır. Yangın vanaları üretilirken mutlaka dişli olması gerekmektedir.  Yangın vanaları itfaiye ekiplerinin ihtiyaç duyduğu aletlerdir. Binada meydana gelebilecek yangın da itfaiye ekipleri bu vanalardan bina katları için kısa süre içerisinde su alacaklardır. Bunun için her binada mutlaka olması gerekmektedir. Firmamız yangın vanalarını en iyi şekilde ve birçok şekilde üretmektedir. Rekorlu yangın vanası fiyatını öğrenmek ve daha sonrasında sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yangın Vanası Çeşitleri

Düşürücülü Yangın Vanası

Yangın dolabı vanası olarakda bilinen bu yangın vanasının bağlantı çapı 2″ olmasına rağmen hortum çıkışı 1″dir.

Körtapalı Yangın Vanası

Kat bağlantı vanası veya kat bağlantı ağzı olarakda bilinen yangın vanasıdır. 2″ ve 212″ çaplarında üretimi bulunmaktadır.

Hortum Rekorlu Yangın Vanası

Yangın dolabı vanasına benzer tipde üretimi yapılmaktadır. Yine 2″ ve 21/2″ olarak üretimi bulunmaktadır.

Dün Yangın Vanası

Rekorsuz bir şekilde 2″ ve 21/2″ olarak üretimi yapılmaktadır.

Yangın vanaları ile alakalı detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.