Islak Alarm Vanası Hakkında Bilgi

Islak alarm vanası, boruların iç kısmında, basınçlı bir şekilde bulunan su yangın oluştuğunda spinklerin devreye girmesinde kendini boşaltır. Çok soğuk olmayan yerlere uygulanmaktadır. Ortalama bulunduğu yer +4 derece olmaktadır. Islak alarm vanası genel olarak; fabrikalarda, depolarda, atölyelerde, alışveriş merkezlerinde, yüksek katlı binalarda ve hastanelerde olmaktadır. Biz ıslak alarm vanalarının satışını yapan firmayız. Islak alarm vanalarının kaliteli olması büyük önem taşımaktadır. Bizim için her zaman müşterilerin memnuniyeti ön plandadır. Bu sebeple kaliteli ıslak alarm vanası arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bu cihazların bulunacağı ortada elektronik malzemelerin bulunmaması büyük önem taşımaktadır. Bu cihazlar, günümüzde akıllı binalarda ve tesislerde kullanılmaktadır. Bulunduğu ortamda bir yangın meydana geldiği zaman dışarıdan bir müdahaleye gerek kalmadan ortama basınçlı su sıkarak yangının sönmesini sağlamaktadır. Bu sistemlerin uç kısımlarında civalı cam tüpler bulunmaktadır. Bu civalı cam ısındığı zaman patlayarak suyun o alana basınçlı bir şekilde boşalmasını sağlamaktadır. Bu civalı cam tüpler farklı derecelerde patlayabilmektedir ve bunun için civalı camın seçilmesi gerekmektedir. Islak alarm vanası tercih ederken mutlaka kaliteli olup olmadığının araştırılması gerekmektedir. Kalitesiz ıslak alarm vanalarında kısa süre içerisinde sorunlar oluşacaktır. Firmamız da ıslak alarm vanası satışı gerçekleşmektedir. Islak alarm vanalarımız en üst seviye kalitededir. Kaliteli bir ıslak alarm vanası arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Islak Alarm Vanası Markaları

Islak alarm vanalarında farklı farklı markalar mevcuttur. Önerdiğimiz markalar Armaş veya Armaş grubuna bağlı Armex markadır.
Aşağıda ıslak alarm markalarını görebilirsiniz.

gibi sıralayabiliriz

Islak Alarm Vanası Çapları

Islak alarm vanalarında diğer ürünler gibi her çapta üretim bulunmamaktadır. Bulunan çapları aşağıda inceleyebilirsiniz.

  • DN65 Islak Alarm Vanası
  • DN80 Islak Alarm Vanası
  • DN100 Islak Alarm Vanası
  • DN150 Islak Alarm Vanası
  • DN200 Islak Alarm Vanası

Islak alarm vanaları ile alakalı detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.