FAF 2250 Flanşlı Yaylı Çekvalf

24.05.2020
91
FAF 2250 Flanşlı Yaylı Çekvalf

FAF Flanşlı Yaylı Çekvalf

Faf vananın bu ürünü genellikle bu har tesisatlarında kaliteli bir geri akış önleyici maksadı ile kullanılmaktadır. Maliyet açısından yüksek bedeller çıkması sebebi ile bu tip flanşlı yaylı çekvalfler standart ısıtma ve soğutma hatlarında kullılmamaktadır. Basınç ve Yüksek sıcaklık dayanımı sebebi ile buhar tesisatlarında ve özel birkaç tesisatta kullanılmaktadır.

FAF Flanşlı Yaylı Çekvalf Özellikleri

Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf tek yönlü çalışmaktadır ve sadece vana akış yönünde hareket eder. Ters yönden gelen akışkanın geçmesine kesinlikle izin vermez. Yüksek oranda sızdırmazlığı sayesinde sorunsuz çalışmaktadır.
Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf , Özellik bakımından yaylı olması sebebi ile tesisatta hem dikey , hemde yatay çalışabilmektedir.
Faf Flanşlı Yaylı Çekvalfler , tesisata suyun girmesi ile debi ve basınç dengesi ile açılıp akışı sağlamaktadır. Akış kesildiğinde otomatik kapanı çekvalfden sonrasına giden akışı tekrar geri vermemektedir.
Faf Flanşlı Yaylı Çekvalfin dökümü pik olarak üretilmektedir. İçerisindeki sızdırmazlığı sağlayan klape ve yayı ise paslanmaz malzemedendir.
Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf standart boya üretimi ile üretilmektedir. İstenildiği taktirdide farklı boya teknikleri ile boyama yapılabilmektedir.
Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf 200 derece 16 bar ‘a kadar problemsiz çalışabilmektedir.

Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf Kullanım Alanları

Faf Flanşlı Yaylı Çekvalfler başta da bahsettiğimiz gibi genellikle buhar tesisatlarında olmak üzere , Özel akışkanlardada kullanılabilmektedir. Ve maliyetten kaçmayan yatırımcılar ısıtma ve soğutma gibi tesisatlarında da kullanılabilmektedir.

Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf Kullanım Alanları

Faf Vana Bu ürünü DN15 Çaptan DN250 Çapa kadar üretilmektedir.

Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf İle alakalı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Faf Flanşlı Yaylı Çekvalf Kataloğu

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.