FAF 2280 Tilting Çekvalf

24.05.2020
99
FAF 2280 Tilting Çekvalf

FAF Tilting Çekvalf

FAF Tilting çekvalfler bazı önemli alt yapı ve sulama tesisatlarında kullanılmaktadır. Sıklıkla kullanılmadıkları için stokta bulmak çok güçtür , Özel üretim olarak siparişe dayalı gelmektedir.

FAF Tilting Çekvalf Özellikleri

 • Tilting çekvalfin gövde kaynaği paslanmaz çelikten yapılmıştır ve özel T şeklindeki sabitleştirilmiş halka sayesinde kaliteli bir sızdırmazlık sağlamaktadır.
 • Tilting çekvalfler , wafer ve lug tipi kelebek vanalar gibi conta değişimi yapılabilmektedir. İsteğe göre viton, epdm, nbr gibi contalar sipariş aşamasında , saha koşulu ve sıcaklık farkına göre talep edilebilmektedir
 • Tilting çekvalfer diğer tüm alt yapı vanaları gibi boya kalınlığı en az 250 mikron olarak düzenlenmiştir. Kısmen 300-325 mikronlara kadar çıkan boya kalınlığı talep halinde dahada kalın yapılabilmektedir.
 • Tilting çekvalf içerisinde bulunan burçlar mekanizmayı kendi kendine yağlayabilmektedir. Bu sayede daha düşük torklarda çalışma sağlanabilmektedir.
 • Tilting çekvalfler döküm kalitesi ve boya kalınlığı sayesinde darbelere son derece dayanıklı üretilmektedir.
 • Tilting çekvalf içerisinde bulunan özel ve iki şaft tasarımı sayesinde basınç kaybı çok düşük düzeylerdedir.
 • Tilting çekvalfler hem yatay hemde dikey olarak boruyo montajı sağlanabilmektedir.
 • Tilting çekvalfler diğer tüm çekvalfler gibi akış hareketine bağlı olarak çalışmakta ve akışın durmasına göre kapanmaktadır.
 • Tilting çekvalflerin üzerinde taşımayı kolaylaştıran bir kanca tasarımı bulunmaktadır. Buda taşıma sırasında özellikle büyük çaplı vanalarda kolaylık sağlamaktadır.

FAF Tilting Çekvalf Kullanım Alanları

Tilting çekvalfler diğer alt yapı ve sulama vanaları gibi, Su arıtma tesislerinde , Pompa istasyonu gibi inşaalarda ve benzer uygulamarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

FAF Tilting Çekvalf Üretim Çapları

Basınç sınıfına göre PN16 – 25 ve PN40 Olarak üretimi yapılan çekvalfler İstenilen basınca göre DN100 ile DN1400 Arasında montajı yapılmaktadır.

FAF Tilting çekvalf hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

FAF TİLTİNG ÇEKVALF KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.