FAF 4400 Köşe Radyatör Vanası

27.05.2020
89
FAF 4400 Köşe Radyatör Vanası

FAF Köşe Radyatör Vanası

FAF Firması bu ürünü daha önce çok üretip, çok satsada son yıllarda bu hızı yitirmek zorunda kalmıştır. Piyasaya çıkan farklı markalar adı altında ekonomik ürünler Faf Vananın rekabet gücünü kırmıştır.
Faf vana , her üründe olduğu gibi bu üründe de duruşunu değişmemiştir. Ve malzeme gramajını kesinlikle düşürmemiştir. Bu sebeple ürün fiyatı yüksek olsada kaliteside çok yüksektir.

FAF Köşe Radyatör Vanası Kullanım ve Özellikleri

FAF Köşe Radyatör Vanasını montaj yaparken akış yönünü doğru belirlememiz gerekmektedir. Aksi taktirde çalışmada problem yaşanabilir.
FAF Köşe Radyatör Vanasını montaj yapmadan önce tesisat içerisinde vars pislik v.s temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmeden yapılan montajlar sonrasında vana kapatmalarında problem yaşanabilmektedir.
FAF Köşe Radyatör Vanası hem yatay hatta hemde dikey hatta montajı uygundur.
FAF Köşe Radyatör Vanasının sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için Boru diş uzunluğunun , Radyatör vanası diş uzunluğundan kısa olması gerekmektedir. Aksi taktirde vananın iç mekanizmasına değme ve doğru çalıştırmama durumu söz konusudur.
FAF Köşe Radyatör Vanası montajı sırasında , loxeal marka sıvı conta kullanmanızı veya ruvitape teflon kullanmanızı öneriyoruz. Eğer mümkünse ketende kullanabilirsiniz.
FAF Köşe Radyatör Vanaları 80 dereceye kadar olan tesisatlar kullanılabilmektedir.

FAF Köşe Radyatör Vanası Teknik Detay

FAF Köşe Radyatör Vanası Hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

FAF Köşe Radyatör Vanası Kataloğu

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.