FAF 5100 Eksenel Kompansatör

26.05.2020
164
FAF 5100 Eksenel Kompansatör

FAF Metal Körüklü Eksenel Kompansatör

Faf Metal Körüklü Eksenel Kompansatörler daha yüksek sıcaklıklardaki tesisatlarda kullanılması amacı ile üretilmektedir. Kimi yerde titreşim yutucu , Kimi yerde eksenel kompansatör olarak bilinsede yaygın olarak bilinen ismi Metal körüklü kompansatör olarak bilinmektedir. Ortadaki paslanmaz körük sebebi ile metal körüklü kompansatör ismini almıştır.

Metal körüklü kompansatörler özellik olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Laynerli Metal Körüklü Kompansatör ve Laynersiz Metal Körüklü Kompansatördür.
Laynerli Kompansatör , körük içerisinde körüğü muhafaza eden bir sac kılıftan oluşmaktadır. Laynersiz kompansatörde ise bu durum söz konusu değildir.

Bağlantı şekline göre ise 3 farklı üretimi mevcut Döner flanşlı metal körüklü kompansatör , Sabi flanşlı metal körüklü kompansatör ve Kaynak boyunlu metal körüklü kompansatördür.

Yine Metal körüklü kompansatörler , uzama şekline göre 2 farklı seçenekte üretilmektedir. 30MM Metal körüklü kompansatör ve 60MM Metal körüklü kompansatördü.

FAF Metal Körüklü Eksenel Kompansatörler Bu özelliklere göre farklı model isimleri ile anılmaktadır.
FAF 5110 Modeli Döner Flanşlı Eksenel Kompansatör,
FAF 5120 Kaynak Boyunlu Eksenel Kompansatör,
FAF 5130 Sabit Flanşlı Eksenel Kompansatör Olarak bilinmektedir.

FAF Metal körüklü eksenel kompansatörler PN16 Basınç sınıfına göre üretilmektedir. Körükleri 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedr.

FAF Metal Körüklü Eksenel Kompansatör Teknik Föy

FAF Metal Körüklü Kompansatörler ile alakalı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

FAF Metal Körükü Eksenel Kompansatör Kataloğu

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.