FAF 7250 Buşakle Takımı

30.05.2020
197
FAF 7250 Buşakle Takımı

FAF Buşakle Takımı

Faf Buşakle Takımı yer altında konumlandırılan sürgülü vanaların yer üstünden kontrol edilebilmesi amacı ile kullanılan ürünlerdir. Çeşitli boylarda üretimi yapılan buşakle takımları Tij, Buşakle Kazanı, Koruma Hunisi ve Bazen bir anahtardan Oluşmaktadır.

Buşakle Takımı Özellikleri

FAF Buşakle Takımını oluşturan parçalardan uzatma tiji ST37 kalite demirden oluşmaktadır. Ve tiji koruyan huni özel pe100 malzemeden üretilmektedir. Buşakle kazanı ve Buşakle anahtarı ise sfero döküm malzemeden yapılmaktadır.
FAF Buşakle Takımları uzunluk olarak 3 sınıfta üretilmektedir. 450-700 mm; 650-1100 mm ; 1050-1750 mm olarak. Bu mesafelerde uzayıp kısayabilmektedir.
FAF Buşakle Takımı içerisinde , Buşakle anahtarı mevcut değildir sipariş aşamasında bunu ayrı bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.
FAF Buşakle Takımı , FAF Sürgülü Vanalar ile %100 uyum sağlamaktadır. Üzerinde bulunan pim sayesinde kolay bir şekilde montaj yapılabilmektedir.
FAF Buşakle Takımı genellikle yangın hidrantı önünde kullanılan sürgülü vanaya yer üzerinden kontrol edebilmek için kullanılır.
FAF Buşakle Takımı kullanılan sürgülü vanalar , Buşakleli Vana olarak, hidrant vanası veya hidrant kesme vanası olarak isimlendirilmektedir.

FAF Buşakle Takımı İle Alakalı Diğer Ürünlerin Modelleri

FAF 7251 BUŞAKLE KAZANI
FAF 7250 TELESKOPİK BUŞAKLE TAKIMI
FAF 7250R RIJİT MİLLİ TELESKOPİK BUŞAKLE
FAF 7250T BUŞAKLE ANAHTARI

FAF Buşakle Takımı Teknik Detay

FAF Buşakle Takımı ile alakalı teknik detay almak veya sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

FAF Buşakle Takımı Kataloğu

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.