FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf

24.05.2020
183
FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf

FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf

Hidrolik Tertibatlı Tilting çekvalfler bazı önemli alt yapı ve sulama tesisatlarında kullanılmaktadır. Sıklıkla kullanılmadıkları için stokta bulmak çok güçtür , Özel üretim olarak siparişe dayalı gelmektedir.

FAF Tilting Çekvalf Özellikleri

 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalfin gövde kaynaği paslanmaz çelikten yapılmıştır ve özel T şeklindeki sabitleştirilmiş halka sayesinde kaliteli bir sızdırmazlık sağlamaktadır.
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalfler , wafer ve lug tipi kelebek vanalar gibi conta değişimi yapılabilmektedir. İsteğe göre viton, epdm, nbr gibi contalar sipariş aşamasında , saha koşulu ve sıcaklık farkına göre talep edilebilmektedir
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalfer diğer tüm alt yapı vanaları gibi boya kalınlığı en az 250 mikron olarak düzenlenmiştir. Kısmen 300-325 mikronlara kadar çıkan boya kalınlığı talep halinde dahada kalın yapılabilmektedir.
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf içerisinde bulunan burçlar mekanizmayı kendi kendine yağlayabilmektedir. Bu sayede daha düşük torklarda çalışma sağlanabilmektedir.
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalfler döküm kalitesi ve boya kalınlığı sayesinde darbelere son derece dayanıklı üretilmektedir.
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf içerisinde bulunan özel ve iki şaft tasarımı sayesinde basınç kaybı çok düşük düzeylerdedir.
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalfler hem yatay hemde dikey olarak boruyo montajı sağlanabilmektedir.
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalfler diğer tüm çekvalfler gibi akış hareketine bağlı olarak çalışmakta ve akışın durmasına göre kapanmaktadır.
 • FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalflerin üzerinde taşımayı kolaylaştıran bir kanca tasarımı bulunmaktadır. Buda taşıma sırasında özellikle büyük çaplı vanalarda kolaylık sağlamaktadır.

FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf Kullanım Alanları

Tilting çekvalfler diğer alt yapı ve sulama vanaları gibi, Su arıtma tesislerinde , Pompa istasyonu gibi inşaalarda ve benzer uygulamarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf Üretim Çapları

Basınç sınıfına göre PN16 – 25 ve PN40 Olarak üretimi yapılan çekvalfler İstenilen basınca göre DN100 ile DN1400 Arasında montajı yapılmaktadır.

FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

FAF Hidrolik Tertibatlı Tilting Çekvalf KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.