25.08.2021
81

MIT 641 Plakalı Eşanjör

Mıt marka eşanjör grubu diğer tüm eşanjörler gibi ısı ihtiyacına göre en boy modeline sahip olurlar ve ilgili ısı ihtiyacı kadar plaka sayısı eklenmektedir.

Eşanjörler Hakkında Detaylı Katalog Sayfasına Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

EŞANJÖRLER HAKKINDA

Plakalı Isı Eşanjörleri adındanda anlaşılacağı üzere ilgili sıvıyı ısıtmaya yarayan cihazlardır. Genellikle akümülasyon tankından önce kullanılır ve akümülasyonda depolanan suyu ısıtma amacı ile kullanılmaktadır. Boyler önünde kullanıldığı zamanlar ise daha hızlı sıcak su akışı sağlamak için kullanılmaktadır. Aralarındaki plaka katmanları sayesinde ısıtma sağlanmaktadır. Plakanın bir yüzünden sıcak su geçerken diğer bir yüzünden ısınması gereken soğuk su geçmektedir. Bu sayede sıcak plakalar soğuk plakaları ısıtmaktadır.

Plakalı Isı Ejanjörlerinde 2 ad su girişi ve 2 ad su çıkışı bulunmaktadır. Bunların birisi sıcak suyun girdiği ve çıktığı hattır. Diğeri ise ısınması gereken soğuk suyun girdiği ve çıktığı hattır. Özel siparişe dayalı ürünlerde suyun daha hızlı ısınması için sıcak su girişi ve çıkışına ekstra eklemeler yapılabilmektedir.

Plakalı Eşanjörler İle Alakalı Bilgi Almak ve Sipariş Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.