FAF 2500 Flanşlı Pislik Tutucu

30.05.2020
108
FAF 2500 Flanşlı Pislik Tutucu

FAF Flanşlı Pislik Tutucu

FAF Vana flanşlı pislik tutucu üretiminde son derece kaliteli tortu tutma özelliğini ön planda tutmuştur. Pislik tutucuyu hem ısıtma hatlarında hemde soğutma hatlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

FAF Flanşlı Pislik Tutucu Özellikleri

FAF Flanşlı Pislik Tutucu Y tipi özelliğe sahiptir ve Y Tipi dediğimiz haznenin içinde bulunan filtre sayesinde tesisatta temizleme yapabilmektedir. Biriken tortu ve pislikleri boşaltma vidası sayesinde boşaltabilmeniz mümkündür.
Pompaların, Kontrol vanalarının veya Otomasyon vanalarının önünde kullanmak gayet elzemdir. Önemki cihazlara gidecek olan ve hatta bozulmasına sabep olacak tortu ve pisliklerden temizlemektedir.
FAF Flanşlı Pislik Tutucuların içerisinde çift filtre bulunmaktadır. Bu sayede içerisindeki filtrenin ani basınç değişimlerinden eğilip bükülüp , işlevinini yitirmesini engellemektedir.
FAF Flanşlı Pislik Tutucu DN15 ile DN400 Çapları arasında üretilmektedir. ve içerisinde bulunan filtre çaplara göre iki şekilde üretilmektedir. DN15 ile DN300 Arası ölçüler için farklı bir standart gözenekli filtreler kullanılırken. DN350 ve DN400 için faha geniş gözenekli filtre kullanılmaktadır.
İstenildiği taktirde daha büyük gözenekli veya daha küçük gözenekli filtreler ile üretimin yapılması mümkündür.
FAF Flanşlı Pislik Tutucuların montajı yapılırken akış yönüne çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda boşaltma kısmının kesinlikle aşağı bakmasına çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde düzgün bir temizleme yapamaz ve içerisinde biriken pislikler tesisatta problemlere sebep olur. Aynı zamanda filtrenin çok çabuk bozulmasına neden olur.

FAF Flanşlı Pislik Tutucu Kesiti ve Kullanılan Malzemeler

FAF Flanşlı Pislik Tutucu Teknik Detay

FAF Flanşlı Pislik Tutucular ile alakalı detaylı bilgi ve siparişleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

FAF Flanşlı Pislik Tutucu Kataloğu

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.