FAF 3700 Dişli Kutusu (Redüktör)

30.05.2020
165
FAF 3700 Dişli Kutusu (Redüktör)

FAF Dişli Kutusu

FAF Vana dişli kutusu üretimi ile vanaların daha kolay bir şekilde açılıp kapanmasını amaç edinmiştir. Bu sebeple genellikle büyük çaplı vanaların açıp kapatmasında kullanılmaktadır.

FAF Dişli Kutusu Özellikleri

Faf dişli kutusu , Redüktör ismi ilede bilinmektedir. İçerisinde bulunan mekanik dişlerin birbiri ile etkileşimi sayesinde çalışmaktadır.
FAF Dişli Kutularının Elektrik aktüatör uyumlu olanlarıda mevcuttur. Fakat konusu hakkında bilgi sahibi olduğumuz bu standart üründe elektrik aktüatör uyumu yoktur.
FAF Dişli Kutusu , Yani redüktör sayesinde vananın kapanmasında kullanılan gücü azaltır ve Tek kişi sayesinde vananın açılıp kapanmasını sağlamaktadır.
FAF Dişli Kutusu vana açıp kapatma kolaylığı sağlarken , Vanayı kapatmak için gerekli tur sayısını maalesef fazlalıştırmaktadır.
FAF Dişli Kutusu ile alakalı aşağıda vermiş olduğumuz teknik detay tablosu Kelebek vanalar baz alınarak hazırlanmıştır. Diğer vanalarınız için lütfen iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

FAF Dişli Kutusu Kullanım Alanları

FAF Dişli Kutusu genellikler Kelebek vanalarda ve aynı familyadan olan Flanşlı kelebek vanalarda kullanılmaktadır. Çok sık olmamakla beraber Sürgülü vanalarda ve Küresel vanalardada kullanılmaktadır.
Bu vanalar, dişli kutusu takıldığında aşağıdaki gibi isimlendirilir;

Gibi isimlendirilmektedir.

FAF Dişli Kutusu Teknik Detay

FAF Dişli Kutusu Diğer bir adıyla FAF Redüktörler ile alakalı detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

FAF Dişli Kutusu Kataloğu

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.