Ankara Sempa Pompa Bayii

02.01.2020
382
Ankara Sempa Pompa Bayii

Sempa Pompa’nın Ankara Yetkili Bayisi Olduğumuz İçin Gururluyuz.
Sempa Pompa yaklaşık 30 yıl önce MSM isimli bir pompa firması olarak sektöre girmiştir. İlk kuruluşu daha sade bir şekilde olmuştur ve Konyanın Meram sanayi sitesinde kolları sıvamıştır.
Kurulduğu yıldan yaklaşık 10 yıl sonra hem alt yapı , hemde üst yapı olarak inşaat sektörünün gelişmesinden ötürü Endüstriyel ve Pompa sektöründe kendisini geliştirme gereği duymuştur.
Ürün gamını her geçen gün genişleterek sektörde hatrı sayılır bir yere gelmiştir.

Sempa pompa firması , pompa ve hidrofor üretiminde daima ileri ve kalite odaklı çalışma yürütmüştür.Bu sebeple Türkiyedeki bir çok pompa firmasından farklılıkları bulunmaktadır.
Pompa gövdelerindeki dökümlerini kendi bünyelerinde dökmelerinden, Kullandıkları motorları kendi üretmesine kadar sıralanabilri.

Sempa, Pompa ve Hidrofor gruplarında birçok kalite sertifikasına haizdir. Bu sebeple hiç bir devlet kurumunda veya Özel konut uygulamalarında kabul görmemezliği olmamamıştır.

Sempa, Şuan Konya 3. Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 metrekare üzerinde üretimine hız kesmeden devam etmektedir. 20 Ülkeye ihracat yapan ender firmalardan bir tanesidir.

Bizde Ankara’da Sempa pompanın bayrağını sallamaktan gurur duymaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.