Mekanik Deprem Vanaları

30.08.2020
200

Mekanik Deprem Vanaları

Doğalgaz tesisatlarının kullanıldığı binalarda insanların güvenliğini sağlamak ve kullanım kolaylığı oluşturmak çok önem taşımaktadır. Doğalgaz tesisatlarının içinde mekanik deprem vanaları güvenlik sistemleri içinde ayrı bir yer almaktadır. Deprem için alınan tedbirler içinde mekanik deprem vanaları doğalgaz sistemleri kullanımını yüksek değerde kolaylaştırmaktadır. Bu vanalar ufak sarsıntıda gaz kaçağını önlemek için kullanılır.

Salınım ve sismik hareketliliği sensörleri ile kısa zamanda algılayan ve tüm bina içindeki doğalgaz akışını anında durduran, kullanımı çok önemli olan bu sistem firmamız tarafından istenen kalitede sunulmaktadır. Deprem esnasında ortaya çıkabilecek zararın olmaması için kurulumu yapılan bu sistemde vanalar sismik hareketlilik esnasında bina içi doğalgaz akışını durdurur ve tüm binanın güvenliğini sağlamış olmaktadır.

Tüm binaların kullanımı için uygun ve gerekli olan ürünü firmamız kaliteli hizmet anlayışını çerçevesinde ve tüm kullanıcılar için uygun bütçede sunmaktadır. Hizmet anlayışı önce müşteri memnuniyeti olan firmamızın hedefi kaliteli hizmet anlayışıdır. Doğalgaz sistemleri için kullanılan bu vanalar sarsıntı esnasında otomatik olarak kapanır.

Mekanik Deprem Vanası Çeşitleri

  • FRS Mekanik Deprem Vanası
  • Eska Mekanik Deprem Vanası
  • Sismik Siscut Elektronik Deprem Cihazları
  • İtek Elektronik Deprem Sensörü

Deprem Vanaları ile alakalı detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)