Alarko Tek ve Çok Hızlı Sirkülasyon Pompaları

12.07.2021
37

Alarko Tek ve Çok Hızlı Sirkülasyon Pompaları

Alarko markası bilindiği üzere yıllardır pompa sektörünün önde gelen kuruluşlarından birisi olmuştur. Özellikle Türkiyede bir çok üst yapıda Alarko isminin geçmediği pompa tesisatı neredeyse yoktur.
Özellikle Frekans konvertörlü sirkülasyon pompalarından önce Türkiyede Tekel konuma gelmiş Alarko günümüzde ise Optima serisi frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları ile bu akımını devam ettiriyor.

Hala eski kazan dairelerinin pompa değişimlerinden meydana gelen Alarko üç hızlı sirkülasyon pompaları bulma isteğinden ötürü kit olarak satılmaya devam etmektedir. Motor ve Gövde ayrı ayrı parçalarda yedek parça mahiyetinde satışı sürmektedir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimize bu şekilde satışını yapmaktadır.

Alarko Üç Hızlı Sirkülasyon Pompaları ve Alarko Çok Hızlı Sirkülasyon Pompalarını aşağıdaki başlıklar ve görseller ile sizlere aktarmaya çalışacağım.

Alarko Tek ve Çok Hızlı Sirkülasyon Pompaları Teknik Özellikleri

Alarko Tek ve Çok Hızlı Sirkülasyon Pompaların Motor gövdesi GD-AlSi9Cu3 adı verilen kaliteli Alüminyum malzemeden oluşmaktadır.
Pompa gövdesi ise diğer pompalar gibi dökme demirden oluşmaktadır. Fanı Norly olan Alarko çok hızlı sirkülasyon pompalarının rotor gömleği paslanmaz çelikten oluşmaktadır.
Aşağıdaki görselden detaylı malzeme listesine ulaşabilirsiniz.

Alarko Tek ve Çok Hızlı Sirkülasyon Pompaları Boyutları

Flanşlı Tek Hızlı ve Dişli Üç Hızlı Sirkülasyon Pompaları

Alarko Carrier firmasına ait SCP ve NCP serilerinin teknik datalarına aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz. Boyut ve Kilo bilgisine ulaşarak tesisatınıza uygun bir şekilde sipariş verip bilgi sahibi olabilirsiniz.

Flanşlı Üç Hızlı Sirkülasyon Pompaları

HCP ve HCPC serisi üç hızlı sirkülasyon pompalarının teknik dataları ile alakalı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Otomatik Kademe Kontrollü Sirkülasyon Pompaları

HCPO Serisi otomatik kademe kontrollü sirkülasyon pompaları ile alakalı teknik bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Alarko marka tek ve çok hızlı sirkülasyon pompaları ile alakalı sipariş vermek bilgi almak içi iletişime geçebilirsiniz.

Alarko Sirkülasyon Pompası Modelleri

Ziyaretçi Yorumları (21)